برگرفته از مقدمه کتاب ذی ارزش “دائره المعارف تعبیر خواب” پروفباک”

هدیه به اهل ادب و کتاب بمناسبت ماه شعبان: 

(” خرد و دانش” در عصر” رسانه و اطلاعات” همچون ” سونامی و طوفانی” است که سد” تعصب و خرافات” را در هم شکسته فرو خواهد ریخت) برگرفته از مقدمه کتاب ذی ارزش “دائره المعارف تعبیر خواب” نشر اواخر دهه هفتاد بقلم استاد “پروفباک” پژوهشگر دانش فرا روانشناسی، هیپتونیزم و علوم فراحسی/

بمناسبت هفته ایثار و مقاومت و آزادی خرمشهر

 کیوشی فرهاد بارانیان کثیر3g (5) _د_ê_د_è__ _ش___» ___د__ 60 _ê 61 (1) _د_ê_د_è__ _ش___» ___د__ 60 _ê 61 (2) _د_ê_د_è__ _ش___» ___د__ 60 _ê 61 (3) 3g (3)

عکس از کیوشی فرهاد بارانیان کثیر (پروفباک) و برادر محترم ایشان جناب آقای فریدون بارانیان ، اوایل زمان جنگ  بمناسبت هفته ایثار و مقاومت و آزادی خرمشهر 

 

 

تنفس در ورزش

نفس، روش دم و بازدم یکی از مهمترین موضوع ها، هنگام انجام تمرینات و حرکات ورزشی هستند. تنفس صحیح و درست می تواند انرژی زیادی را برای بدن حفظ کند و همچنین بدن را سالمتر نگه دارد.

در حالی که روش غیر صحیح آن می تواند انرژی زیادی از بدن بگیرد و به سلامت بدن آسیب وارد کند. تنفس صحیح همچنین باعث می شود تا انتقال و تامین خون از قلب به رگهای بدن، بهتر و مرتبتر انجام پذیرد.

فراموش نکنید که التبه نوع هوایی که تنفس می کنید نیز بسیار مهم است. هوای تنفس شونده – بویژه هنگام انجام تمرینات و حرکات ورزشی – می بایست پاک و غیر آلوده باشد.

• روش صحیح تنفس

ادامه مطلب : http://www.isshinryukarate.ir

جناب آقای دکتر عباس عدل (شیهان) ، رئیس محترم کمیته پزشکی انجمن

جناب اقای دکتر عدل - ایران - نیاوران - اسفند 1392

جناب آقای دکتر عباس عدل  رئیس محترم کمیته پزشکی انجمن جهانی ایشین ریو کاراته دو کوبودو

ایران – تهران – نیاوران – اسفند سال ۱۳۹۲

Iran – tehran

راه اندازی وب سایت ایشین ریو کاراته بانوان کشور

راه اندازی وب سایت ایشین ریو کاراته بانوان کشور

وب سایت انجمن جهانی ایشین ریو کاراته بانوان کشور با همت سرکار خانم فاطمه توزنده جانی راه اندازی و در دسترس عموم قرار گرفت. علاقمندان جهت بازدید از وب سایت مربوطه می توانند به آدرس http://www.isshinryukarate.ir  مراجعه فرمایند. ضمن تشکر از سرکار خانم توزنده جانی، برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم. 

تقدیر از کیوشی فرهاد بارانیان کثیر (به مناسبت روز معلم )

تقدیر از پروفسور فرهاد بارانیان کثیر

به آگاهی میرساند که نمایندگان کیوکوشین ماتسوشیمای ایران در اصفهان مشترکآ با هیآت کاراته استان اصفهان و با هماهنگی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران طی مراسم باشکوهی در روز جمعه دوازدهم اردیبهشت بمناسبت روز معلم در سالن هنرسرای خورشید اصفهان از بزرگان کاراته ایران در اصفهان با ارائه لوح تقدیر که با امضاء بترتیب استاد دکتر محسن آشوری دبیر محترم فدراسیون کاراته و استاد علی دعوائیها رئیس  محترم هیآت کاراته استان اصفهان و استاد داریوش باقری نماینده محترم سازمان جهانی کیوکوشین کاراته ماتسوشیما تهیه شده بود تقدیر و سپاس به عمل آمد ، در این مراسم ابتدا از پدر کاراته استان اصفهان استاد حاج مصطفی سلطانی و استاد حسین هرمزان بنیانگذار کیوکوشینکای کاراته اصفهان و پیشگامان کاراته ایران و اصفهان از جمله استاد حبیب لله ناظریان و استاد محمد مردانی بترتیب رئیس و دبیر محترم اسبق فدراسیون کاراته و استاد داریوش باقری و استاد دکتر افشین طباطبایی نمایندگان محترم سازمان جهانی کیوکوشین کاراته ماتسوشیما تجلیل بعمل آمد همچنین طی برنامه ای باشکوه همراه با پخش کلیپ از سوابق و مدارج استاد کیوشی فرهاد بارانیان کثیر(پروفباک) بنیانگذار و نماینده رسمی ایشین ریو کاراته استان اصفهان با تقدیم تاج گل و اهداء سکه و لوح تقدیر و انداختن حلقه گل بر گردن ایشان از وی تقدیر شایان بعمل آمد و سخنران مجلس در حین برنامه فوق پاره ای از خدمات و سوابق درخشان این استاد فرزانه را به سمع و نظر مردم و مدعوین رساند که در ادامه ایشان در چند کلامی یادی از پیشکسوتان کاراته ایران بخصوص هانشی مهراد نخعی بنیانگذار و رئیس سازمان جهانی ایشین ریو کاراته کوبودو نمودند که با تشویق گرم حضار مواجه گردید ، در دنباله مراسم از پیشکسوتان و اساتید برجسته کاراته ایران در اصفهان و جمعی از قهرمانان و مدال آوران کشور تقدیر و تمجید به عمل آمد.

محمود سیفی 

مسئول روابط عمومی انجمن جهانی ایشین ریو کاراته دو کوبودو 

هیئت کاراته استان اصفهان

تقدیر ا ز کیوشی بارانیان (اصفهان سال 1393 بمناسبت روز معلم)

تقدیر ا ز کیوشی فرهاد بارانیان (اصفهان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ بمناسبت روز معلم)

تجلیل از پروفسور فرهاد بارانیان کثیر (پروفباک)