آدرس سالن و خوابگاه سی و چهارمین دوره مسابقات سبک

آدرس سالن و خوابگاه سی و چهارمین دوره مسابقات سبک به شرح ذیل اعلام می گردد.

شهرستان ملارد، مقابل شهرداری ملارد، بلوار شهرداری ملارد، بلوار کشاورز، ۲۰ متری آزادگان، مجموعه مجموعه ورزشی پاسارگاد.

انتخاب تیم منتخب استان تهران

با سلام و احترام،

قابل توجه مربیان و اساتید محترم استان تهران،

بدینوسیله به اطلاع می رساند، هیئت ایشین ریو کاراته دو کوبودو استان تهران در نظر دارد در خصوص تشکیل تیم منتخب استان تهران اقدام نماید لذا شایسته است کلیه مربیان محترم استان، اسامی نفرات برتر خود را حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ  ۹۲/۱۱/۱۴ به صورت کتبی به دفتر هیئت واقع در باشگاه مهراد ارسال نمایند.

سی و چهارمین مسابقات کشوری سبک

احتراما سبک جهانی ایشین ریو کاراته دو کوبودو در نظر دارد سی و چهارمین دوره مسابقات کشوری سبک را در تاریخهای ۸ و ۹ اسفند ماه سال جاری (۹۲) طبق مقررات فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران در استان البرز شهر کرج برگزار نماید. متعاقباٌ محل برگزاری به همراه شرایط شرکت در مسابقات اعلام خواهد گردید.

 

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر مسابقات انتخابی تیم استان تهران

احتراما بمناسبت گرامیداشت دهه فجر این هیئت در نظر دارد مسابقات انتخابی تیم استان تهران جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی در رشته های کاتا و کومیته و کاتا تیمی آقایان در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان کمربند (قهوه ای و مشکی) مورخ  ۱۱ / ۱۱ / ۹۲ برگزار  نماید.

الف ) رده سنی و اوزان

رده سنی نوجوانان (۱۴ ، ۱۵ سال متولدین ۱۱ / ۱۰ / ۱۳۷۷ لغایت ۱۰ / ۱۰ /۱۳۷۹ اوزان ۵۲- ، -۵۷ ، ۶۳- ، ۷۰- ، ۷۰+

رده سنی جوانان (۱۶ ، ۱۷ سال متولدین  ۱۱ / ۱۰ / ۱۳۷۹ لغایت ۱۰ /۱۰ ۱۳۷۹) اوزان ۵۵- ، ۶۱ – ، ۶۸ – ، ۷۶ – ، ۷۶+

رده سنی امید ( زیر ۲۱ سال متولدین ۱۱ /۱۰ / ۱۳۷۲ لغایت ۱۰ / ۱۰ /۱۳۷۵ به بالا) اوزان ۵۵- ، ۶۰- ، ۶۷- ، ۷۵- ، ۸۴- ، ۸۴+

رده سنی بزرگسالان ( ۱۸ سال تمام متولدین ۱۰ /۱۰ ۱۳۷۵ به بالا) اوزان ۵۵- ، ۶۰- ، ۶۷- ، ۷۵- ، ۸۴- ، ۸۴+

تذکر ۱: ارفاق وزن نداره .

تذکر ۲: کلیه شرکت کنندگان ملزم به استقاده از لثه و دستکش  و محافظ پا  محافظ بدن می باشند.

در مسابقات کاتا کلیه مسابقه دهندگان ( انفرادی و تیمی ) می بایست توکوئی کاتا ( کاتای اختیاری ) باید نسبت به اجرای بونکای کاتای خود را اقدام نمایند.

مسابقات کاتای انفرادی برای کلیه رده های سنی بصورت مجزا برگزار شده و مسابقات کاتای تیمی فقط برای گروه سنی ۱۴ تا ۱۷ سال ( نوجوانان و جوانان ) برگزار می شود که به این ترتیب هر تیم کاتا می تواند به صورت ترکیبی از سنین گروه یاد شده و با یک رده سنی و حتی یک سن از آن گروه باشد .

 مدارک ثبت نام: ۱- اصل شناسنامه ۲- اصل کارت بیمه ورزشی صادره ۱۳۹۲ ۳- رضایت نامه کتبی ولی – مبلغ  ۱۵۰,۰۰۰ ورودیه مسابقات

مکان برگزاری مسابقات: مجموعه ورزشی شهید کبکانیان، سالن مرکز آموزش فدراسیون کاراته.

زمان برگزاری مسابقات: راس ساعت ۹ صبح  پس ازتلاوت آیاتی چند از قرآن چند از قرآن مجید

زمان و مهلت ثبت نام: ثبت نام همه روزه از ساعت ۹  صبح  تا ۱۹ در هیئت کاراته  استان تهران انجام  میشود. مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۹ /۱۱/ ۹۲

در ضمن روز مسابقات به هیچوقت ثبت نام انجام نخواهد شد. مربیان تابعه لیست شرکت کنندگان و فیش واریزی هزینه ورودی مسابقه را تا تاریخ یاد شده به هیات تحویل بدهند در صورت هر گونه تناقض از لحاظ رده سنی و وزنی یا کمربندی رویت شود ضمن حذف بازیکان با اعزام کننده نفرات نیز طبق مقررات برخورد خواهد شد. در ضمن پس از ثبت نام انصراف از ثبت نام قابل قبول نیست.

علاقمندان شرکت در این مسابقه می توانند جهت هر سوالی با شماره تلفن هیات کاراته استان  یا با شماره آقای نادر محمدیان ۰۹۱۲۲۹۵۳۹۸۹ مسئول برگزاری تماس حاصل نمایید.

 

 

استاد رضا فروتن و هنرجویان روشندل

کلاس روشندلان عزیز استاد رضا فروتن

پخش گزارش و فیلم فعالیت سبک از شبکه خبر سیما

با سلام
به اطلاع می رساند، گزارش و فیلم تهیه شده از فعالیت سبک جهانی ایشین ریو کاراته دو کوبودو امروز سه شنبه مورخ ۹۲/۱۰/۲۴ ساعت ۱۷/۴۵ (پنج عصر) از شبکه خبر سیما پخش خواهد شد.لطفا  به اعضاء و دوستان این خبر را اعلام فرمایید. ضمنا می توانید نظرات خود را به شماره پیامک شبکه خبر ارسال نمایید.
با تشکر
روابط عمومی انجمن جهانی ایشین ریو کاراته دو کوبودو

بازدید دبیر محترم شورای محله حصار بوعلی و مدیر محترم سرای حصار بوعلی شیمران از خانه ورزش سرا

سرکار خانم جابر انصاری مدیر محترم  سرای محله حصار بوعلی شمیران و جناب آقای ناطقیان دبیر محترم شورای محله حصار بوعلی شمیران

سرکار خانم جابر انصاری مدیر محترم سرای محله حصار بوعلی شمیران و جناب آقای ناطقیان دبیر محترم شورای محله حصار بوعلی شمیران